Přihláška

Registrace do závodu je ukončena, není možné se již přihlásit!

 

Novinky v přihlašování pro rok 2018

V roce 2018 bude možné realizovat přihlášení do závodu pouze předem, a to prostřednictvím online přihlašovacího systému. Přihlašování na místě nebude v roce 2018 možné. Termín uzavírky přihlášek je 8. 8. 2018. Po tomto termínu již nebude možné se do závodu registrovat. Kompletní úspěšná registrace je vázána na úhradu startovného. Závodník se ve startovní listině objeví až po uhrazení startovného.

Zázemí závodu se zatím stále nachází ve městě Teplice. S ohledem na probíhající stavební práce v tradičním zázemí závodu u Sportovní haly na Stínadlech intenzivně jednáme s několika dalšími subjekty / místy o realizaci zázemí závodu pro rok 2018. O tom, kde se nakonec v Teplicích, při 9. ročníku Krušnotonu usídlíme, vás budeme včas a dostatečně obsáhle informovat.

Dále se prosím připravte na možné změny trasy při výjezdu / dojezdu pelotonu z / do Teplic. Sledujte prosím aktuální zprávy na našich stránkách nebo na Facebooku.

Vzhledem k výše uvedenému je vysoce pravděpodobné, že bude vyhlášen limit pro účastníky závodu. Zatím neznáme přesně kapacitu nového zázemí. Vnímejte prosím případný limit max. počtu závodníků tak, že Krušnoton není fabrika, Krušnoton je radost, kterou si nechceme kazit tím, že v novém prostředí nedokážeme odbavit příliš velký počet závodníků.

Krušnoton se vždy snaží garantovat svým účastníkům vysokou úroveň závodu. Vzhledem k velkému počtu změn, novinek a nejasností k dnešnímu datu, vydáváme toto naše vyjádření již předem, abychom předešli možným komplikacím.

Pevně věříme, že vše nakonec dopadne dobře, děkujeme za pochopení.