Malá změna dlouhé trasy a další upozornění!

srpen 11 2016

Dlouhá trasa se na poslední chvíli změnila kvůli překopu hlavní silnice mezi Přestanovem a Chlumcem. ... 

Dlouhá trasa se na poslední chvíli změnila kvůli překopu hlavní silnice mezi Přestanovem a Chlumcem. 

 

Proto na křižovatce v Přestanově nebude jako každý rok odbočovat doprava, ale přejede ji stejně jako ostatní trasy (ty ale o 3 h později) rovně a vystoupá na další křižovatku nad Přestanovem, kde odbočí doprava. Střední a krátká trasa na tomto místě odbočují doleva na Krupku. Dlouhá trasa po odbočení povede přes Strádov do Chlumce a vlastně jde o úsek, kterým se po projetí děčínské části závodu budou závodníci na dlouhé trase vracet zpět ke Krupce. Změna je označena a způsobí prodloužení trasy o cca 1 km.

 

 

Na dlouhé trase v její děčínské části dejte pozor hlavně na 

 

-        sjezd přes Čermnou až do Modré na hlavní silnici, je dost rozbitý

-        nájezd na hlavní v Libouchci po sjezdu z Tisé

 

 

Na dlouhé a střední trase nezapomeňte na to, že na rozdvojení tras za Litvínovem v Loučné při prvním průjezdu jedete rovně na Dlouhou Louku a znovu na Fláje (Giro Lannutti) a do Litvínova a teprve při druhém průjezdu odbočujete doprava dolů do Lomu a dál na Středohoří. Krátká trasa tady odbočuje doprava už při prvním průjezdu. Kdo z dlouhé a střední trasy odbočí doprava hned, bude bohužel diskvalifikován.

 

Na dlouhé a střední trase dejte pozor ve sjezdu z Cínovce do Dubí. Silničáři tam opravují opěrné zdi i koryto potoka a proměnlivě regulují provoz. Prosíme, přizpůsobte jim svou jízdu!

 

Jinak samozřejmě nezapomeňme, že jedeme za plného silničního provozu a musíme dodržovat předpisy. A že vstřícnost policie a úřadů v příštích letech je závislá na našem chování teď. Prosíme proto – jeďme slušně, podle předpisů (i na kruhových objezdech!) a k sobě, pořadatelům, řidičům i veřejnosti buďme zdvořilí. 

 

Krušnotonu zdar!