PRVNÍ ZMĚNY NA TRASÁCH KRUŠNOTONU

červenec 20 2017

Z důvodu každoročních letních oprav komunikací se ani v letošním roce nevyhneme několika drobným změnám na všech třech trasách Krušnotonu a průjezdu několika opravovaných úseků.

Z důvodu každoročních letních oprav komunikací se ani v letošním roce nevyhneme několika drobným změnám na všech třech trasách Krušnotonu a průjezdu několika opravovaných úseků. První letošní známou změnou, která postihne všechny tři trasy je změna trasy v úseku MODLANY - CHLUMEC. Z důvodu budování kruhového objezdu na silnici I. třidy č. 13 v Přestanově jsme se rozhodli tomuto problematickému místu zcela vyhnout.

1) V Modlanech po sjezdu ze Suché a Věšťan tak NEBUDEME odbočovat prudce vpravo na Roudniky a Chabařovice, ale BUDEME pokračovat 2,5 km rovně po silnici č. 25352 ve směru k průmyslové zóně SRBICE, kde se odbočením vpravo napojíme na silnici I. třídy č. 13, po které pojedeme 1,7 km do obce SOBĚCHLEBY, kde po průjezdu obce na jejím konci odbočíme vlevo na silnici III. třídy - ulice Soběchlebská, která nás po 1,5 km dovede mírným stoupáním do městské části KRUPKA - UNČÍN. V Unčíně na křižovatce ulic SOBĚCHLEBSKÁ A REVOLUČNÍ dojde k rozdělení tras, kdy:

 

krátká /110km/ a střední /180km/ trasa odbočí vlevo a pokračuje již po původní trase průjezdem městečka KRUPKA.

 

dlouhá trasa /250km/ obočí vpravo a po silnici II. třídy pokračuje 1 km na křižovatku "u kapličky,", kde OPATRNĚ odbočíme vlevo na silnici III. třídy č. 01321, po které budeme pokračovat 2,4 km do CHLUMCE. V Chlumci mineme školu a hasiče a v křižovatce u autobusové zastávky odbočíme vpravo. Po 250m u čerpací stanice ONO se odbočením vlevo napojíme na původní trasu "dlouhého Krušnotonu", která stoupá přes Varvažov na Knínickou křižovatku "Na Fibichu".