Přihláška

Registrace

Přihlašování pro rok 2020

Stejna jako v předchozím roce je možné realizovat přihlášení do závodu pouze předem, a to prostřednictvím online přihlašovacího systému. Přihlašování na místě nebude v roce 2020 možné. Termín zahájení online přihlášek je 1. 3. 2020. Termín uzavírky přihlášek je 5. 8. 2020. Po tomto termínu již nebude možné se do závodu registrovat. Kompletní úspěšná registrace je vázána na úhradu startovného. Závodník se ve startovní listině objeví až po uhrazení startovného.

Zázemí závodu se zatím stále nachází ve městě Teplice, stejně jako v roce 2019 - tj. v prostoru Lázeňského náměstí před hotelem U Kozičky.

Dále se prosím připravte na možné změny trasy při výjezdu / dojezdu pelotonu z / do Teplic. Sledujte prosím aktuální zprávy na našich stránkách nebo na Facebooku.

Vzhledem k vysokému nárůstu startujících v posledních ročnících je vysoce pravděpodobné, že bude vyhlášen limit pro účastníky závodu. Vnímejte prosím případný limit max. počtu závodníků tak, že Krušnoton není fabrika, Krušnoton je radost, kterou si nechceme kazit tím, že nedokážeme odbavit příliš velký počet závodníků.

Krušnoton se vždy snaží garantovat svým účastníkům vysokou úroveň závodu.

Děkujeme za pochopení.